Plazma makinemiz ile farklı kalınlıklardaki st(siyah), paslanmaz ve alüminyum malzemelerin kesiminde kaliteli sonuçlar sunarak ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Plazma kesim kalınlığı maksimum 40 mm olup, 20mm’e kadar neredeyse çapaksız kesim yapabilmektedir.Aynı sarf malzemeleriyle markalama ve kesme gibi özellikleri de mevcuttur.

CNC plazma kesim, lazer kesim kadar hassas olmayan ancak daha büyük ölçülerde sac işlemenize olanak tanıyan ve lazer kesime göre daha ekonomik bir kesme sistemidir. CNC OXY Kesim ise lazer kesime yakın olacak şekilde 300 mm’e kadar CNC kesim imkanını sunan tek kesme sistemidir. Kalın malzemelerde hassas kesim için CNC OXY öne çıkmaktadır. Bu sistem aynı zamanda hızlı ve kaliteli kesim imkanı sumaktadır.

Plazma Kesim Avantajları

Rekabet koşulları altında gerçekleştirilen imalatlar firmaları ekonomik hizmet verme anlayışına zorlayan önemli bir unsurdur. Maliyetleri etkileyen unsurların üretim kalitesi, üretim hızı, fire maliyetleri, işçilik giderleri, her daim ihtiyaç duyulan kesme memeleri, kesme gazlarının bedelleri ve yeniden işleme maliyetleri olduğu görülür.