KALİTE,UYGUN FİYAT, ZAMANINDA TESLİMAT

Firmamız 2013’de kurulmasına rağmen; Bünyemizde bulunan konusunda tecrübeli kadromuz ile lazer kesim, su jeti kesimi ve abkant bükümü ile hizmetinizde disiplinle çalışmaktadır. Kesim, büküm ve kaynaklı imalat (gazaltı paslanmaz ve alümnyum) kalitesi , teknoloji ve müşteri memnuniyetinin önemini kendisine ilke edinmiş konusunda uzman bir firmadır.

1 ADET 2000*6000 CNC LAZER

1 ADET 4M 320 TON ABKANT

1 ADET 3000*12000 PLAZMA OKSİJEN KESİMİ DAHİL

1 ADET TESTERE

3 ADET MİG KAYNAK MAKİNESİ

3 ADET TİG KAYNAK MAKİNESİ

1ADET STATİK TOZ BOYA FIRINI VE KABİNİ

BUNUN YANI SIRA İLERİYE DÖNÜK YATIRIMLAR YAPILMAKTADIR.

SU JETİ(PROJEMİZ-HEDEFİMİZ)

Amacımız teknolojide üst seviyeye ulaşmak.Bunun için LAZER KESİM,PLAZMA KESİM ve diğer makinelerin hassasiyet bakımından yapamadığı tüm ; Karbonlu ve Paslanmaz çelikler, Alüminyum , Bakır, Pirinç, Kurşun ve tüm yumuşak metaller, Tıtanyum tungsten alaşımları ve tüm sert metaller, Karbon, Kevlar, Lastik, Plastik ve Kompozitler, Mermer,Granit,Seramik, Kurşun geçirmez lamine camlar v.s.(Malzemelerin müşteri açısından hassasiyetini karşılamak adına iş yerimize en kısa zamanda bu teknolojiyi kazandırmak).

MİSYONUMUZ

Kaliteli üretim ve hizmet odaklı yaklaşımla endüstriyel makina dünyasında meydana gelen yenilik ve gelişmeleri takip edip hızla firmasına yansıtan, ithal mamüller ile rekabet edebilecek kalitede fiyat avantajlı mamüller üreten yenilikçi ve atılımcı bir kuruluş olabilmektir.

ViZYONUMUZ

Hızla gelişen sektörde uyum sağlayarak teknoloji ve bilgiyi üretimin her aşamasında kullanıp, KALİTE isminin kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla beraber anılmasını sağlamaktır.